wtorek, 15 października 2019

NASZE PASJE...

Dnia 28 września 2019 roku uczennica klasy II Szkoły Podstawowej w Tchórzewie Kolonii Oliwia Chojnacka, zawodniczka SGA Biała Podlaska brała udział w I MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ. W kategorii C - rocznik 2011. Oliwia startowała jako jedyna reprezentantka klubu i rywalizowała z Rosjankami, Białorusinkami, zawodniczkami z Katowic, Gdyni, Warszawy i Białegostoku. Oliwia wywalczyła III miejsce oraz została wybrana na jedną z księżniczek z poszczególnych klubów. Był to jej pierwszy tak poważny start w turnieju o takiej randze.
W ubiegłym roku na klubowych zawodach zdobyła I miejsce. Oliwia uprawia gimnastykę artystyczną od dwóch lat. W tym roku zaczęła treningi 3 – 4 razy w tygodniu po 3 godziny dziennie. Gimnastyka artystyczna jak każdy sport wymaga ogromnej dyscypliny, systematyczności, zaangażowania oraz wielu wyrzeczeń.
Gratulujemy Oliwii miejsca na podium, jesteśmy jako społeczność szkolna z niej bardzo dumni. Życzymy Oliwce kolejnych sukcesów!